LoadingAdd to favorites

Kod Adı Londra 2016 Türkçe Dublaj Full Hd izle

561
Film Ses düzeyi Sinema Çekimidir.

İngiltere Başbakanının vakitsiz ölümü ardından, Teşkilat Başkanı Lynne Jacobs Londra’da tertiplenecek cenaze merasiminde Banning’i Başkan Asher’ın (Aaron Eckhart) yakın koruması olarak vazifelendirir. Dünyanın en kuvvetli önderlerinin katılacağı bu cenaze merasimi, gelmiş geçmiş en yüksek emniyet önlemlerinin alındaığı bir organizasyona dönüşür ancak önderlerin gelmeye başlamasından kısa bir müddet sonra, Londra’da bombalar ardı ardına patlamaya başlar. Londra polisi ve silahlı kuvvetleri açığa çıkınca Banning, hem Başkan Asher’ın can güvenilirğinden mesuldür hatta bu hücumların arkasındaki isimleri de tesirsiz duruma getirmek mecburiyetindedır.
Babak Najafi’nin yeni filmi Kod Adı : Londra, serinin ilk filmi Kod Adı: Olympus’ta bulunduğu gibi yine başrolüne Gerard Butler’ı ve Aaron Eckhart’ı yerleştiriyor. Aksiyon dolu filmde bunun dışında Morgan Freeman, Angela Bassett, Robert Forster, Jackie Earle Haley, Melissa Leo, Radha Mitchell, Sean O’Bryan, Charlotte Riley yer almakta.

Başkanın beklenmedik ölümü ardından cezana merasiminde başkanın yakın koruması Asherin yakın koruması olarak vazife alır.Bütün dünya devletlerinin katılacağı bu cenaze merasimine en kapsamlı biçimde emniyet önlemlerini alınmasına dair bir organizasyona dönüşür.Liderlerin ülkeye gelmesinden sonra Londra da bombalar ardı ardına patlama başlar.

Babakın yeni filmi Kod Adı Londra serinin devamını. Aksiyon dolu bir stres filmi.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
Kardeşim benim full hd izle

Kapat